ANA SAYFA HAKKIMIZDA YÜKSEK BASINÇ POMPALARI İLETİŞİM
  Yüksek Basınç Pompası 'nda Kalite  Kalite ve Güvenin Adresi Yüksek Basınç Pompası Çeşitlerimiz Siparişleriniz İçin İletişime Geçiniz...

YUKSEKBASINCPOMPASI.COM

Temizlik sektöründe kullanılan en önemli makinalardan biri olan basınçlı yıkama sistemlerinde suyun gücünü kullanmada önemli bir fonksiyona sahip olan yüksek basınçlı seramik pistonlu pompalarla ilgili Seramik pistonlu yüksek basınç pompası; oto yıkama makinalarında,yüksek basınçlı su jetlerinde,buhar kazanlarında,sahra tipi yıkama makinalarında,kumlama makinalarında ve daha birçok yüksek basınç ünitesinde kullanılmaktadır.yerli üretim ve italyan yüksek basınç pompalarını,tüm yedek parçalarıyla beraber Otek Makine’da bulabilirisiniz.Yüksek basınç pompalarıyla ilgili ülkemizde oluşan pompa talebi,yedek parça temini ve teknik servis hizmetlerinde gereken önemi ve gayreti her müşterimize aynı kalitede sağlayarak bu anlamda önemli bir hizmeti sağlamak bizler için onur vericidir.İnterpump yüksek basınç pompası,annovi reverberi yüksek basınç pompası,idromeccanica bertolini yüksek basınç pompası,comet yüksek basınç pompası,udor yüksek basınç pompası,sutem yüksek basınç pompası...
oto yıkama pompaları...
 

OTO YIKAMA POMPALARI

Yüksek basınçlı oto yıkama pompaları 3'lü seramik piston kullanılarak üretilen ortalama 1450 devir/dakika ile çalışan pompalardır.Sutem marka bu pompa ise %100 yerli üretim bir üründür.Tüm yedek parçalarını 10 yıl süreyle temin etmek mümkündür.Türkiye çapına yayılan müşteri portföyü sayesinde birçok modelini temin etmek artık çok kolay...Sutem yüksek basınç pompaları Otek Makina'da...

Model

 SP 1415

SP 1420

SP 2015

Pompa Menşei

 Türkiye

Türkiye

Türkiye

Pompa Basıncı (bar)

150

200

150

Su Debisi (lt/dk)

14

14

20

Pompa Devri (r.p.m.)

1450

1450

1450

Motor Gücü

4 kw 5,5 hp

5,5 kw 7,5 hp

5,5 kw 7,5 hp

Boyutlar(mm)

233x252x132

321x224x176

321x234x176

Ağırlık (kg)

9,9

10,2

10,2

 
HABERLER
 Yüksek Basınç Pompasının Ekipmanları
İnterpump marka basınç pompası,AR marka basınç pompası,Udor marka basınç pompası,speck marka basınç pompası,connet marka basınç pompası,Hawk marka yüksek basınç pompası...

 Speck Pompa Tamir ve Bakımı
Speck pompa tamir ve bakımını yapmaktayız.tüm yedek parçaları bünyemizde mevcuttur.

 Yüksek Basınç Pompaları Seramik Pistonları
Yüksek basınç pompalarının bütün seramik pistonları Otek Makina'da mevcuttur...

 Speck yüksek basınç pompası ve tamir takımı keçeleri
Genellikle Yüksek basınçlı buhar kazanlarında kullanılan Speck marka yüksek basınç keçelerini ve diğer ekipmanlarını Otek Makina'dan temin edebilirsiniz.

 Seramik pistonlu pompalar
3 adet seramik pistonlu basınç pompası basınç keçeleri çift takım sızdırmaz keçelerdir.su keçeleri ve basınç keçeleri ayrı hammadde kullanılarak üretilmektedir.

 Sutem marka yüksek basınç pompası
Sutem yüksek basınç pompaları % 100 yerli üretim ürünlerdir.Bronz biel kolları,özel alaşım seramik pistonları,çift takım basınç keçeleri ile birçok avrupa menşeili pompadan daha kalitelidir.

 Comet yüksek basınç pompası
Comet basınç pompalarında pompa basıncı kadar pompanın debiside önemlidir.Comet pompada bronz biel kollar kullanılmaktadır.

 Udor yüksek basınç pompası
Udor marka yüksek basınç pompaları...Oto yıkama makinalarında,basınçlı temizlik ekipmanlarında,tanzikli yıkama makinalarında yüksek basınç işlemini bu pompalar yapmaktadır.

 Hawk yüksek basınç pompaları
Hawk yüksek basınç pompası italyan teknolojisi seramik pistonlu pompalar HC 5001 model ve 200 barlık bir pompadır.

 İdromeccanica Bertolini yüksek basınç pompası ve kullanım alanları
Oto yıkama makinalarında,yüksek basınçlı temizlik ekipmanlarında,su püskürtme pompalarında,buhar kazanlarında,entegre temizlik sistemlerinde ve su pompalarında kullanılmaktadır.

 Annovi Reverberi marka yüksek basınç pompası
Annovi reverberi veya AR yüksek basınç pompası oto yıkama makinalarında yoğun bir şekilde kullanılmaktadır.